پایان پشتیبانی ویندوز XP توسط نرم افزار آزمایشگاهی پارسیپل خودران

قابل توجه مراکز محترم آزمایشگاهی دارای نرم افزار آزمایشگاهی پارسیپل خودران:

همانطور که می دانید مایکروسافت از تاریخ 8 آپریل 2014 یعنی تقریبا چهار سال پیش، دیگر ویندوز اکس پی را پشتیبانی نمی کند. بنابراین نرم افزار های مربوط به بانک اطلاعاتی، محیط های برنامه نویسی، اسکوال، ویندوز سرور ها و نرم افزار های جانبی دیگر مثل اکتیو ریپورت، ابزار های نرم افزاری و حتی سخت افزاری بسیاری که به ویندوز بستگی دارند از این تاریخ برای استفاده از ویندوز اکس پی ساخته نمی شوند، قابل استفاده نیستند و مشکلات مربوط به استفاده از ویندوز اکس پی برطرف نمی گردد.

از آنجا که در حال حاضر قریب به %30 از کل کامپیوتر های مراکز هنوز از ویندوز اکس پی استفاده می کنند، شرکتهای تولید نرم افزار نتوانسته اند از ویرایش های بهتر و پیشرفته تر برای حل مسایل خود استفاده کنند.

استفاده از ویندوز های بالاتر همچنین امنیت بیشتر برای مراکز در مقابل ویروس ها و باج افزار ها ایجاد میکند, که مسلما حفره های کمتری از ویرایش های پایینتر دارند.

در حال حاضر شرکت پارسیپل نیاز دارد از سیستم های بالاتر، نه تنها برای توسعه بلکه برای حل مسایل مربوط به نرم افزار های واسطی که مشکل دارد استفاده نماید. بنابراین و ضمن توصیه ها و هشدار های قبلی از سال گذشته در این گروه، این شرکت ملزم به ترک کلی و عدم پشتیبانی ویندوز اکس پی از ابتدای سال نوروزی جدید (نوروز 97) می باشد. این به این معنی است که، ویرایش های ارایه شده شرکت پارسیپل در سال جدید، قابلیت استفاده روی ویندوز اکس پی را نخواهند داشت.

از مراکز محترم خواهشمند است، تمامی ویندوز های اکس پی را تعویض نمایند و، با نصب ویندوز های بالاتر مثل ویندوز 7، 8.1 و 10 از این اقدام الزامی و مهم پشتیبانی نمایند.

بعلاوه از مراکز محترم خواهشمند است، برای نصب ویندوز های با شماره های قید شده و بعلاوه برای هریک و تمامی نرم افزار های موجود مایکروسافت، اکیدا از آخرین ریلیز و سرویس پک استفاده نمایند.

استفاده از ریلیز و سرویس پک های پایین باعث برخورد با مشکلات نا معلوم و برخورد با حفرها و باگ های حل نشده در ریلیز ها و سرویس پک های پایینتر میشود . لطفا هشدار مربوط به استفاده از آخرین ریلیز و سرویس پک را جدی بگیریم .

ویرایش های آخر هر یک از نرم افرار های نصب شده ویندوز 7 ، 8.1 و 10 متعاقبا در این گروه اعلام خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر و کمک برای اخذ اطلاعات، سی دی یا لینک دانلود نرم افزار های قید شده، لطفا با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات دقیقتر در این خصوص می توانید به صفحه اختصاصی بررسی این مسئله در سایت مایکروسافت (Support for Windows XP ended) مراجعه نمایید.
شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44804472 021 تماس حاصل فرمایید.
با تشکر، مدیریت پارسیپل خودران