بازگشت به صفحه اصلی

درباره پارسیپل خودران

پـارسیـپـل با بیش از 30 میلیون پذیرش در سال

پارسیپل خودران با تجربه و اندوخته ۲۵ ساله خود در تولید نرم افزارهای مدیریتی و زیر ساختی از کشور آمریکا در سال ۱۳۸۴ شروع به تولید نخستین سیستم اتوماسیون و مکانیزاسیون آزمایشگاه در ایران نمود. در حال حاضر سیستم جامع اتوماسیون و مکانیزاسیون پارسیپل در بیش از ۶۵۰ آزمایشگاه، از جمله آزمایشگاه مطرح سطح کشور در حال سرویس دهی بصورت کامل، پوشش جامع و تمام اتوماتیک می باشد. طراحی و تولید این سیستم با بهره گیری از تجربه تیم ما در تولید نرم افزار و علم اتومکانیزاسیون، تکنولوژی های روز دنیا در کنار استانداردهای جهانی در حوزه تکنولوژی، سلامت و آزمایشگاه با بهره گیری از متخصصین ایرانی انجام شده است.

برخی از مجوزهای پارسیپل خودران

خط مشی ما در پارسیپل خودران

مأموریت

آزمایشگاه پارسی پل با بیش از سی سال فعالیت، خدمات آزمایشگاهی بالینی قابل اعتمادی را با رعایت اصول علمی و اخلاقی و احترام به حقوق مراجعان و پزشکان و سازمانهای طرف قرارداد در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی ارائه می دهد.

چشم انداز

ما مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در بین آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور بوده و با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات، توانمندی های فنی و عملکردی خود را تا سطح آزمایشگاههای معتبر بین المللی ارتقاء خواهیم دادو انتخاب اول بیماران، پزشکان و کارکنان در استان خواهیم بود.

ارزش ها

آزمایشگاه رسالت به رعایت و ترویج ارزشهای والای اخلاقی و حرفه ای متعهد است. ما برای دستیابی به تعالی در تمام فعالیت هایمان تلاش می کنیم. آزمایشگاه ما بر پایه ارزشهای زیر بنا شده است: احترام، اعتماد و اعتبار یعنی: احترام به حقوق ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی

آشنایی بیشتر با پارسیپل خودران