بازگشت به صفحه اصلی

اتوماسیون آزمایشگاهی

معرفی اتوماسیون آزمایشگاهی پارسیپل

پیامک لینک کوتاه

بیمار پس از مراجعه به آزمایشگاه و انجام فرآیند نمونه گیری، جواب آزمایش خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری پس از آماده سازی از طریق پیامک با یک لینک کوتاه روی موبایل دریافت میکند.

اپلیکیشن پارسی لب

سوپر اپلیکیشن پارسی لب جهت تسهیل در امور بیماران محترم ساخته شده تا برای نوبت دهی، دریافت جواب آزمایش و درخواست نمونه گیری در محل مورد استفاده قرار گیرد.

تائید راه دور

قابلیت تایید جواب و الصاق اتوماتیک امضاء دیجیتال از طریق موبایل، وب، اپلیکیشن و ارسال اتوماتیک لینک جواب الکترونیک از طریق SMS، واتس آپ و ربات تلگرام

حذف جوابدهی کاغذی

پارسیپل برای حمایت از محیط زیست و عدم استفاده از کاغذ همچنین کاهش رفت و آمد شهری کلیه فرآیندهای جوابدهی از پزشک تا بیمار را به صورت الکترونیکی انجام میدهد، لازم به ذکر است که این ویژگی در سرعت انجام امور تاثیر بسزایی دارد.

نمونه گیری در محل

برای کاهش رفت و آمد شهری در جهت جلوگیری از افزایش ترافیک و همچنین تجربه شایسته و استفاده بهینه از زمان بیمار با رعایت کامل مسائل بهداشتی این امکان فراهم شده تا در محل خود عملیات نمونه گیری انجام شود.

کنترل درجه حرارت محیط

پارسیپل بهترین دستگاه کنترل درجه حرارت شامل کالیبراسیون هشدار های بجا مثل قطعی و افت درجه پایین نرمال از طریق پیامک ۱۰ سال تضمین شامل سخت افزار شامل ۲ و ۶ حسگر درجه حرارت و رطوبت تضمن کیفیت با تست های کیو سی انتشار در پارسیتل و تولبار مدیریتی وب و نرم افزار داخلی آزمایشگاه

صندوق طلایی

محاسبه اتوماتیک کسری، تنظیمات قفل اتوماتیک شامل موارد انتخابی قابل تعریف برای هرکاربر و صندوقدار، سند نرم افزاری درآمد و ارزش روز جهت سهولت، شفافیت و امنیت صندوق و درآمد آزمایشگاه، نمایش اطلاعات لحظه ای صندوق از طریق موبایل، تولبار مدیریتی وب و گزارشات متعدد حسابداری و صندوق، همچنین شامل درگاه اینترنتی و قابلیت ارتباط با اکثر پوزهای موجود در کشور.

ارتباط رویایی آزمایشگاه ها

ارتباط زنده فی ما بین آزمایشگاه های ارسال کننده و دریافت کننده جهت انتقال خودکار اطلاعات پذیرش ، نمونه و تست ها درراستای تسهیل در ارسال و تبادل نمونه و گرفتن جواب بصورت خودکار.

اتوماسیون حضوری

انجام اتوماتیک کلیه فرآیندهای زمان حضور بیمار در آزمایشگاه شامل نوبت دهی (نوبت دهی آنلاین)، انجام آنلاین بیمه اصلی و تکمیلی، پذیرش و فراخوان، پیگیری نمونه گیری، پردازش اتوماتیک و پرداخت بوسیله پوز.

سیستم نظرسنجی

برای ارزیابی عملکرد کلیه بخش های مربوط به آزمایشگاه در تمامی مراحل از طریق پیامک، وب سایت و سلف سرویس، بیمار امکان ثبت دیدگاه خود را به آسانی دارد که گزارش آنها در تولبار مدیریتی آزمایشگاه قابل رویت، بررسی و پیگیری می باشد.

نرم افزار پاتولوژی

ادغامی با فرایند بالینی و ژنتیک شامل فرایند تنظیماتی، جواب های پیش فرض و انتخابی، فرم‌های پویا (اطلاعات دلخواه در هدر)، ICDO10V03، مشاوره، تایید جواب و امضاء الکترونیک

نرم افزار ژنتیک

ادغامی با فرایند بالینی و پاتولوژی شامل فرایند تنظیماتی، جواب های پیش فرض و انتخابی، شجره، فرم‌های پویا (اطلاعات دلخواه در هدر)، پرونده ژنتیک و مشاوره تایید و جواب

موبایل مدیریتی ( پارسیتل )

اپلیکیشن یکپارچه مدیریتی پارسی تل طراحی شده تا مدیران آزمایشگاه از راه دور در هر لحظه از جزئیات فعالیات آزمایشگاه خود مطلع باشند، نظارت کامل بر امور مالی، بیماران و همچنین کارمندان در کنار دریافت گزارشات بخشی از امکانات این اپلیکیشن موبایلی موبایلی می باشد.

وب سایت آزمایشگاه

امروزه ارائه خدمات بربستر اینترنت به یک الزام تبدیل شده در نتیجه داشتن وب سایت استاندارد اهمیت بسیاری دارد تا مراجعین در سریعترین زمان به امکانات مورد نشر خود دسترسی پیدا کنند، در همین راستا پارسیپل این سرویس را نیز در کنار پکیج های خود ارائه میدهد.

امکان اتصال به LIS

پارسیپل اولین شرکت نرم افزار آزمایشگاهی هست که ارتباط با دستگاه ها را بصورت بومی توسعه داده و اتصال دستگاه ها شامل ارتباطات خاص از جمله ارتباط با کنترل کیفی، خوانش کنترل و تهیه اتوماتیک منحنی های کنترل کیفی را دارد. حدود 270 نوع درایور دستگاه تولید شده و در صورت امکان از ارتباط دو طرفه و خوانش اتوماتیک بارکد و تولید جواب بصورت اتوماتیک بهره میبرد. کنترل کیفی به جهت ارتباط با دستگاه های آنالایزر کنترل کیفی پارسیپل دارای جهات اتوماتیک و هوشمند بسیاری است که کار کنترل کیفی را آسان می سازد. روش های کنترل کیفی شامل لوی جنینگز و وسگارد، تی بریتین و متد های درحال توسعه دیگر هستند.

جواب دهی یکجا و آنلاین

فرآیند جوابدهی درحالت عادی 3 مرحله دارد و انجام اینکار زمانبر می باشد که پارسیپل با تکنولوژی خود این فرآیند را تسریع کرده و یکجا جواب را ارسال میکند که این امکان به صورت آنلاین هم دسترسیش وجود دارد.

پرداخت آنلاین

داشتن درگاه پرداخت آنلاین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اخذ درگاه پرداخت از بانکهای کشور شامل فرآیند کمی پیچیده است که پارسیپل جهت تسهیل این فرآیند به سادگی برای شما این امکان را فراهم کرده.

سیستم انبار داری

پارسیپل برای یکپارچه سازی انبار در آزمایشگاه قابلیت های بهینه شده ای شامل: تحلیل و بررسی راندمان استفاده و پیشبینی مقدار لازم، صدور سفارش کیت و کالاها ، درخواست کالا از انبار در بخشها، استفاده از بارکد، تاریخ انقضا، دسترسی کاربران، نقطه سفارش، انبار گردانی و...

کنترل کیفی

متن آزمایشی که به صورت موقت می باشد متن آزمایشی که به صورت موقت می باشد متن آزمایشی که به صورت موقت می باشد متن آزمایشی که به صورت موقت می باشد متن آزمایشی که به صورت موقت می باشد.

ربات تلگرام آزمایشگاهی

پارسیپل در راستای آسان سازی دسترسی ها برای بیماران از روشهای مختلفی استفاده کرده که ربات تلگرام یکی از آنهاست که بیماران شما را در سریعترین زمان به نوبت دهی، جواب آزمایش و... میرساند.